Деякі з цих порад досить універсальні. Інші – специфічні і звісно ж підійдуть не усім. Крім того, у матеріали досить багато згадок про WooCommerce і плагіни, що розширюють його можливості у плані маркетингу. А про що ви очікували прочитати у блозі компанії, що спеціалізується саме на WooCommerce i WordPress загалом? Менше – частіше краще, ніж […]

В попередній статті я проводив огляд набору інструментів для верстки сайтів. Сьогодні ж детально розповім про один із них, а саме про Sublime Text. Встановлення Що ж почнемо. Щоб встановити редактор Вам достатньо завантажити його на офіційному сайті. Вам потрібно завантажувати саме ту версію під вашу операційну систему. Раніше я згадував що у Sublime Text […]

В даній статті ми розглянемо оптимальний набір інструментів для верстки сайтів.

Стаття про те, на що варто звернути увагу при виборі теми для WP, якщо ви хочете мати СЕО-оптимізований сайт.

Що таке SVG? Як додати SVG іконки на сайт? Відповіді на ці та інші питання по SVG ми розглянемо у даній статті.

Продовжуємо розмову про WordPress Rewrite API. Розглядаємо метод add_rewrite_endpoint і одразу приклад його застосування.

24 дні безкоштовних файлів! Кожен день на протязі наступних 24 днів Envato у своєму блозі роздаватиме абсолютно безкоштовно різноманітні товари з Envato Market. Старт 1 грудня! Не пропустіть цю чудову нагоду, таке буває лише раз на рік!)

Мануал як створити слайдер із каруселю мініатюр на основі bxSlider

В принципі, WooCommerce це просто безкоштовний плагін від компанії WooThemes, що колись займалась лише створенням і продажем преміум тем для WP (по правді, я вже й сам плутаюсь, що було спочатку у діяльності цієї компанії – теми чи плагін WooCommerce, відтак, чи часом приставка “Woo” у назві компанії з’явилась не після славнозвісного плагіна? ). Однак, […]

Огляд одного із найкращих слайдерів – BxSlider. Цей слайдер містить повний набір можливостей, до того ж він адаптивний та його легко підключити до проекту.

Безкоштовні і платні WordPress теми для шкіл, університетів, курсів, дитяча тематика

Dashicons – шрифт іконок для адмінки WordPress, який ви можете використати у своєму наступному проекті.

Іноді створити слайдер зображення самому, простіше ніж шукати готове рішення. Я хочу поділитись рецептом як зверстати простий і швидкий слайдер зображення товару для вашого сайту.

Говоримо про WordPress Rewrite API. Що це і навіщо. Розглядаємо два основних методи add_rewrite_rule і add_rewrite_tag. Приклади застосування.

Вам вже є 18 років?

Для переходу по цьому посиланню ви повинні підтвердити, що вам виповнилось 18 років.

Мені немає 18 Мені вже є 18